Divadlo ve čtvrtek ukončí prodej předplatného

Divadlo ve čtvrtek ukončí prodej předplatného
ilustrační foto nesvadba.cz

 

Prodej předplatného pro čtyři divadelní skupiny, koncertní abonmá, předplatné pro děti a rodiče Čtyřlístek a scénické čtení LiStOVáNí ukončí ve čtvrtek 3. září Městské divadlo v Prostějově. Doposud si zaručená místa v hledišti zajistilo 1788 diváků. Do loňského počtu abonentů tak chybí již jen 20 lidí.

Sezóna 2015 – 2016 nabídne opět setkání s hereckými hvězdami a mnoha divadelními soubory. Z pražských scén se diváci mohou těšit na Dejvické divadlo, Divadlo pod Palmovkou, Divadlo ABC, Švandovo divadlo, Divadlo Ungelt, Divadlo v Řeznické, Divadlo Radka Brzobohatého a další. Hostovat v Prostějově budou již tradičně také úspěšná oblastní divadla: Moravské divadlo Olomouc, Slezské divadlo Opava, Městská divadla v Brně, Kladně a Mladé Boleslavi, Východočeské divadlo Pardubice, Klicperovo divadlo Hradec Králové, Divadlo Petra Bezruče Ostrava či HaDivadlo Brno.

Z hereckých hvězd, které do Prostějova zavítají, vyjmenovala ředitelka Maršálková jen některé: Ivan Trojan, Miroslav Krobot, Martin Myšička, Vilma Cibulková, Dana Syslová, Michal Dlouhý, Simona Stašová, Petra Špalková, Igor Chmela, Tereza Kostková, Pavla Tomicová, Jana Štěpánková, Zlata Adamovská a další.

Zajímavá je také nabídka osmi koncertů, na nichž se představí významní sólisté i hudební seskupení. Předplatné Čtyřlístek, které je určeno nejmenším divákům a jejich doprovodu, nabídne čtyři víkendová představení.

Po první úspěšné sezóně pokračuje také abonmá pro příznivce scénického čtení LiStOVáNí, které v sedmi pořadech zprostředkuje sedm bestsellerů našich i světových literárních tvůrců.

Programová brožura na sezónu 2015 -2016 tradičně zmiňuje také podzimní divadelní přehlídku Aplaus, kterou prostějovské divadlo pořádá ve spolupráci s marketingovou společností TK PLUS.

V sobotu 21. listopadu se prostějovské divadlo poprvé připojí k mezinárodnímu projektu Noc divadel. „Společně s Divadlem Point chystáme několik drobných překvapení a představíme prostory divadla v trochu jiném světle,“ nastínila ředitelka Jana Maršálková.

Obšírnější informace o nové divadelní sezóně jsou k dispozici na webových stránkách divadla: www.divadloprostejov.cz.

(eze)

 

Poslat nový komentář