V Prostějově se bude popáté pomáhat tancem

V Prostějově se bude popáté pomáhat tancem
ilustrační foto archiv Pomáháme tancem

Spolek Pomáháme tancem pořádá v lednu další ročník tradičního charitativního plesu. Pátý ročník plesu proběhne 9. 1. 2016 ve Společenském domě v Prostějově. Výtěžek z akce bude tentokrát věnován speciální školce na Mozartově ulici na dovybavení zahrady náčiním k celkovému rozvoji dítěte předškolního věku.

Návštěvníci plesu se stejně jako každý rok mohou těšit na zajímavý program a příjemnou společenskou atmosféru. K tanci a poslechu zahraje zlínská kapela Gibon. Nedílnou součástí zábavy bude samozřejmě i tombola. Ceny vstupenek budou 200 Kč, pro studenty jen 150 Kč.
„Minulý ročník navštívilo přes 500 lidí, atmosféra byla úžasná a já doufám, že o další ples bude stejně velký zájem. Každá prodaná vstupenka znamená velkou pomoc. Věříme, že se vybere dostatek peněz pro děti ze speciální školky,“ říká organizátorka plesu Tereza Dokládalová.
„Budeme velmi vděční za jakoukoli pomoc sponzorů. Náklady na ples i přes naši snahu bohužel rostou a našim cílem je získat pro školku co nejvyšší částku. Nejlepší formou pomoci je proto finanční příspěvek na pokrytí části výdajů, ale pomohou nám i dary do tomboly. Dárci samozřejmě nabízíme odpovídající propagaci,“ uvedl předseda spolku Pomáháme tancem Tomáš Lázna.
Předprodej vstupenek bude zahájen v prosinci, kdy budou zveřejněna předprodejní místa. Současně budou k dispozici oblíbené placky „Pomáhám tancem!“ ve dvou poutavých designech. „Doporučujeme sledovat událost na Facebooku, kde bude postupně zveřejňován program a podrobnější informace o plese,“ dodal Lázna. Akci podpořila Milada Sokolová, předsedkyně Okrašlovacího spolku města Prostějova. (red)

Poslat nový komentář