Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Proměny ladí formu na akcemi nabitý závěr roku

Proměny ladí formu na akcemi nabitý závěr roku
ilustrační foto Tomáš Tetera

Adventní čas se nezadržitelně blíží a toto krásné období má většina z nás spojeno s vůní cukroví a punče, zářícím vánočním stromečkem a také pestrou výzdobou návsí, ulic a náměstí. K prostějovskému adventu již tradičně patří také nejrůznější kulturní akce. Zajímalo nás, jak se na letošní předvánoční čas připravuje pěvecký sbor Proměny.

"Letos opět chystáme řadu vystoupení v našem městě a blízkém okolí", řekla PVnovinkám organizátorka akcí sboru Lenka Copková, a hned také poodhalila, o jaké akce půjde:
"Vystoupíme například ve dvou obcích při slavnostním rozsvěcení jejich vánočních stromů, zazpíváme si na prostějovském náměstí s celým Českem koledy a pomůžeme skautům rozdávat Betlémské světlo. Velmi se také těšíme na vystoupení na našem tradičním místě, v PAXu kostela Sv. Cyrila a Metoděje na Brněnské."
Je nasnadě, že takový program vyžaduje pečlivou přípravu. Sbormistryně Proměn Lenka Dohnalová se na náš dotaz usmívá: "Ano, je to tak. Kromě pravidelných zkoušek se scházíme i k celodenním soustředěním. Mám velkou radost, že si děvčata nácvik užívají a zároveň jej neberou na lehkou váhu. Díky tomu jsme mohly sestavit pestrý a atraktivní program pro různé příležitosti."
Proměny vás všechny již nyní zvou na všechna svá vystoupení, a slibují, že o nich budou čtenáře PVnovinek průběžně informovat.
Milí Prostějované, nezbývá tedy, než se začít na letošní advent těšit! (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style