Ples spolku Pomáháme tancem! Již devátého ledna!

Ples spolku Pomáháme tancem! Již devátého ledna!
ilustrační foto archiv Pomáháme tancem

Spolek Pomáháme tancem zve již popáté na charitativní ples, který se tentokrát koná v sobotu 9. ledna ve Společenském domě v Prostějově. Výtěžek poputuje do SŠ, ZŠ a MŠ Prostějov, která díky němu bude moci financovat terapie pro žáky MŠ speciální na Mozartově i ZŠ speciální na Tetíně. Záštitu nad akcí převzal europoslanec Jiří Pospíšil a Milada Sokolová, předsedkyně Okrašlovacího spolku města Prostějova.

„Návštěvníci se rozhodně nebudou nudit. Taneční bloky budou proloženy zajímavým programem. Vystoupí například TS Free Dance, ale také pole dance tanečnice Defi z olomouckého studia Apokalips. Zařadili jsme také ukázku orientálních tanců. Zřejmě největší novinkou tohoto ročníku je zlínská kapela Gibon, která na charitativním plese vystoupí poprvé.,“ láká na ples organizátorka Tereza Dokládalová.

Ples slavnostně zahájí ve 20.00 představitelé spolku Pomáháme tancem spolu s hosty. „Zlatým hřebem večera ale samozřejmě bude předání šeku zástupcům mateřské a základní školy speciální. Za tyto prostředky bude realizována mimo jiné Canisterapie, tedy terapie prostřednictvím speciálně cvičených psů. Tuto metodu si chválí jak zaměstnanci školy, tak rodiče žáků, protože má na děti opravdu blahodárný vliv. Bohužel na ně nemá škola ve svém rozpočtu peníze,“ vysvětluje předseda Pomáháme tancem a šéf organizačního týmu Tomáš Lázna.

Lístky na ples si můžete pořídit v předprodeji za 200 Kč, studenti jen za 150 Kč. „Máme tři předprodejní místa: Pizzerii U Hradeb na Školní, Kožené zboží Martina Matušů na náměstí T. G. Masaryka a nakonec kavárnu Planeta Malého prince ve Společenském domě na Komenského ulici,“ uvedla Dokládalová.

Na plese bude připravena také bohatá tombola. „Kromě koupě vstupenek a losů do tomboly můžete akci podpořit rovněž nákupem placek Pomáhám tancem!, které jsme i letos připravili ve dvou unikátních designech. Věřím, že účast bude solidní a pomůžeme potřebným,“ dodal Lázna

„Je mi velkou ctí, že jsem již počtvrté převzala záštitu nad charitativním plesem spolku Pomáháme tancem. Pevně doufám, že se s maximem z vás na tomto plese uvidím a společně podpoříme dobrou věc,“ řekla Milada Sokolová. (red)

Poslat nový komentář