Kung fu v podání shaolinských mnichů poprvé v Olomouci. Soutěžte o vstupenky!

Kung fu v podání shaolinských mnichů poprvé v Olomouci. Soutěžte o vstupenky!
ilustrační foto
Další fotky: 
Kung fu v podání shaolinských mnichů poprvé v Olomouci. Soutěžte o vstupenky!

Jedinečná show, která vyprodává stadiony po celém světě, míří v dubnu do hanácké metropole. Mniši z kolébky filozofického učení i bojového umění kung fu - čínského kláštera v Shaolinu - se na svém jubilejním 20. turné po světě zastaví poprvé v Olomouci. Neuvěřitelná podívaná, kterou obdivovala britská panovnice či americký prezident, spojuje artistické výkony a bojové dovednosti s buddhistickým učením. V české republice se objeví znovu po sedmi letech.

Show shaolinských mnichů patří svou jedinečností mezi záhady současného světa a patří k tomu nejlepšímu, co Čína vyváží do zahraničí. V této velké zemi patří výuka bojových umění k prestižním zaměstnáním i studiím a Shaolin je mezi kláštery absolutní špičkou. Při představení uvidíte jak osmileté benjamínky, tak dospělé muže či starce, kteří nehrají bezbolestné divadlo, ale nastavují svá těla úderům protivníků, hrotům kopí, ocelovým ostřím či dřevěným tyčím. To, co předvádí v okleštěné podobě a sestříhané ve filemech Bruce Lee, můžete vidět v plné parádě a živě na pódiu ve sportovní hale UP 12. dubna v 19,00. Předprodej a další informace najdete na ticketstream.cz.

S Prostějovskými novinkami můžete soutěžit o čtyři volné vstupenky. Soutěžní otázka zní: Po kolikáté vyrazí mniši z čínského kláštera v Shaolinu na turné? Správné odpovědi zasílejte do redakčního e-mailu redakce@pvnovinky.cz, a to do 28.3. do 12:00 hodin s názvem Shaolin. (red)

https://www.ts1.cz/tsp/ts1website/search?term=shaolin

Poslat nový komentář