Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Máte rádi výzvy? Pusťte se do Letní výzvy s knihovnou!

Máte rádi výzvy? Pusťte se do Letní výzvy s knihovnou!
ilustrační foto MMP

Až do konce prázdnin se mohou čtenáři v Městské knihovně Prostějov zúčastnit soutěže – výzvy – o hodnotné knižní ceny.

„Rozhodli jsme se trochu pomoci s výběrem knížek pro letní čtenářské chvilky. A také k četbě ještě trochu více motivovat. Připravili jsme deset více či méně konkrétních kritérií, pomocí kterých si lidé mohou knížky vybrat,“ nastínil ředitel knihovny Aleš Procházka. Vypůjčením a samozřejmě přečtením knih budou účastníci postupně letní výzvu plnit.

„Jednu knížku si například vyberou podle obálky, druhou podle iniciál autora, jiná bude napsaná autorem z Prostějovska a další ze žánru sci-fi nebo fantasy. Vybrat si mohou také knížku, kterou přečtou za jediný den nebo tu, která se odehrává v tropech. To jsou jen příklady. Kdo si v průběhu července a srpna půjčí a přečte alespoň šest knih, které vyhovují desíti kritériím Letní výzvy, bude zařazený do slosování o knižní ceny,“ doplnil Procházka. Pracovníci knihovny mohou razítkem potvrdit přečtení nejvíce dvou knih (nebo také e-knih) v průběhu každého týdne.

Zadání, podrobnosti a formulář k vyplňování výzvy najdete na adrese www.knihovnapv.cz/vyzva.  Je možno si jej vyzvednout přímo v knihovně, kde se budou následně vyplněné archy také odevzdávat.

„Soutěž uzavřeme s koncem prázdnin a hned následující den vylosujeme tři výherce. Těšit se mohou na hodnotné knížky. Na drobnost v podobě odznáčku knihovny se však může těšit každý soutěžící,“ uzavřel Aleš Procházka.

Letní čtenářská výzva platí ve dnech od 1.7. do 31.8. 2016. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style