Litovelský otvírák nabídne Čoka, Mňágu a Žďorp a ohňostroj

Litovelský otvírák nabídne Čoka, Mňágu a Žďorp a ohňostroj
ilustrační foto plakát, ber

Dvanáctý ročník Litovelského Otvíráku, jedné z největších kulturních akcí regionu, je v plné přípravě. Litovelský Otvírák, Den otevřených dveří Pivovaru Litovel, proběhne 13. srpna v areálu litovelského pivovaru. Pivovar nabízí i kyvadlovou dopravu z Prostějova a Konice.

Kromě skvělého piva, klobásek a dalších pochutin si budete moci vychutnat i koncerty na třech scénách, projít si formou komentované prohlídky výrobní prostory Pivovaru Litovel a také historickou expozici pivovarnictví, na které se seznámíte s tradičním výrobním postupem českého piva, který Pivovar Litovel a.s. dodnes dodržuje.

Na hlavní scéně začne program ve 13 hodin vystoupením skupiny Desmod. Po jejich hitech se představí kapela Viléma Čoka Bypass, Ztracené ráj a další.

Litovelský otvírák letos již po čtvrté otevře náruč i mladším generacím a znovu nabídne dávku pestrobarevné alternativní kultury a elektronické muziky. Třetí scéna tentokrát uvede dalšího zahraničního umělce a silný lokální doprovod v podobě několika multižánrových djů a muzikantů, kteří se představí na speciálním koncepčním pódiu se zajímavou vizuální show.

Další informace o Litovelském Otvíráku najdete na http://www.litovel.cz/5-akce/12-litovelsky-otvirak.htm. , jízdní řády jsou k dispozici na http://www.litovel.cz/prilohy/Kyvadlov%C3%A1%20doprava%20Otv%C3%ADr%C3%A1k%202016.jpg. (ber)

 

Poslat nový komentář