ZlyArt zastavil magistrálu. Černým andělem

ZlyArt zastavil magistrálu. Černým andělem
Foto Petr Zapletal, ZlyArt

S prostějovským fotografem Petrem Zapletalem, který pracuje pod uměleckým jménem ZlyArt, jste se měli možnost na stránkách PvNovinek setkat již několikrát. Dokonce jste v minulých dnech soutěžili o jeho nástěnný kalendář na rok 2017. Dnes vám přinášíme další z jeho projektů. Černého anděla, který zastavil provoz na pražské magistrále.

Pražská magistrála u Národního muzea, krásná dívka ve spodním prádle, zelená na semaforu a cvakající aparát. Třicet vteřin trvající akce přinesla parádní ovoce.

„Tereza se svlékla, nasadila křídla a šlo se na věc. Od parkoviště na přechod to bylo asi 20 metrů a už na tomhle kousku jsme způsobili ohromný poprask. Lidi nás zastavovali, fotili se s námi, pokřikovali,“ popisuje Petr jedinečný zážitek.

„Zelená, modelka odhazuje bundu, běží na přechod, já běžím mezi auta a fotím. Výsledná fotka je tak z pohledu čekajících řidičů. Protože byly asi tři stupně nad nulou a chvílemi i lehce pršelo, zopakovali jsme to celé asi 3x a pak už nám klepající se Terezy začalo být opravdu líto,“ dodává s úsměvem. Není pochyb, že focení si užívali nejen řidiči. A proč fotografie vůbec vznikla?

„Tenhle projekt jsem měl v hlavě už od léta, ale teprve teď nadešla ta správná příležitost,“ vysvětluje ZlyArt, podle kterého příprava trvala několik hodin, samotné focení pak řádově deset minut. (ber)

Poslat nový komentář