Tip na kulturní zážitek: Čarovné tóny Macochy 2018

Tip na kulturní zážitek: Čarovné tóny Macochy 2018
ilustrační foto
Další fotky: 
Tip na kulturní zážitek: Čarovné tóny Macochy 2018

Letos se koná již 21. ročník festivalu Čarovné tóny Macochy. Vychutnejte si hudební festival se světelnou animací v Moravském krasu, za využití světelných efektů v neobvyklém prostředí krasových jeskyní.

Jubilejní 21. ročník festivalu Čarovné tóny Macochy se odehraje na různých místech Moravského krasu. Kulturní zážitek v podobě koncertu v Kateřinské jeskyni nebo na dně propasti Macocha můžete spojit s posezením v restauraci Skalní mlýn.

Program:13. 6. 2018 - Čau lásko - vystoupí Felix Slováček, hráč na saxofon, dirigent, skladatel, karinetista. Zahraje melodie, hity o lásce, výběr skladeb od Beatles a další romantické melodie.Místo: Sloupsko - šošůvská jeskyně EliškaCena: 380 Kč14. 6. 2018 - Chvíle radosti a pohody - vystoupí Hradišťan s Jiřím Pavlicou a zahrají lidové tóny umocněné neobvyklým prostředím.Místo: Jeskyně VýpustekCena k sezení: 620 KčCena ke stání: 520 Kč15. 6. 2018 - Čarovné tóny podzemí - vystoupí Spirituál kvintet s Dagmar Peckovou. Uslyšíte spirituály, světový folkový repertoár, lidové písně a operní árie.Místo: Jeskyně VýpustekCena k sezení: 620 KčCena ke stání: 520 Kč16. 6. 2018 - Máme rádi jazz a evergreeny se Swinging Q s Janem Smigmátorem a Dashou. Uslyšíte hudební lahůdky T. Benneta, F. Sinatry, ale i hvězd současné hudební scény.Místo: Kateřinská jeskyněCena: 520 Kč17. 6. 2018 - Koncert pro deset strun - zahrají houslista Jaroslav Svěcený a kytarista Miloslav Klaus. Uslyšíte originální skladby od N. Paganiniho, M. Giulianiho, aranžmá skladeb G. Furého, B. Smetany a filmovou hudbu J. Williamse.Místo: Punkevní jezírko MacochaCena včetně plavby po ponorné říčce Punkvě: 480 Kč

(red)

Poslat nový komentář