Hit na bolavé klouby. Lék pro koně!

Hit na bolavé klouby. Lék pro koně!
ilustrační foto ber

Bolest kloubů není v naší civilizaci ničím výjimečným. Zatímco někteří spořádaně polykají drahé preparáty, které se na nás valí z nejrůznějších reklam, jiní vsadili na preparát pro zvířata, konkrétně pro koně. A s Alavisem jsou spokojeni i Prostějované. Nejen pro jeho skvělé účinky, ale i pro cenovou dostupnost.

„Před třemi lety jsem byla u kamarádky, která chová dva koně. Jeden z nich je už postarší a tak mu podávala Alavis. Zažertovala jsem, že bych si klidně dala taky, protože mám velké problémy s kolenními klouby, a ona mi prášek odsypala, ať to vyzkouším. Myslíš, že by koně, kteří mají kolikrát milionovou hodnotu, krmili něčím špatným, řekla mi tehdy. A od té doby Alavis jím pravidelně,“ nechala se slyšet dnes 57letá Šárka. Koňské prášky si nemůže vynachválit. „Nejenže se mi zlepšily klouby, ale mám mnohem lepší nehty i vlasy,“ dodala.

Stejnou zkušenost má i 85letý Břetislav. „Alavis jím asi dva roky, od operace kyčle. Bolesti zmizely, zlepšily se mi i ostatní klouby,“ dodal. Jemu pro změnu veterinární léčivo donesla dcera. „Slyšela o tom od nějaké kamarádky, které to pomohlo. Napřed jsem si myslel, že se obě zbláznily, dneska už bych se bez tohoto prášku neobešel,“ konstatoval.

Jedinou „špatnou“vlastností Alavisu je podle obou velice hořká příchuť.

I když lékaři odmítají potvrdit, že by veterinární léčivo bylo vhodné i pro lidi, ani dlouhodobé užívání zatím nikomu neuškodilo. Alavis konzumují sportovci, vojáci i lidé s kloubními problémy. Třeba na webu http://www.fitness4u.cz/kloubni-vyziva/4313-alavis-msm-600g.html se můžete dočíst, že po konzultacích s ortopedy považují přípravek za vhodný pro zvířata i lidi. 

Máte s Alavisem nějakou zkušenost? Napište nám. (ber)

Komentáře

Používám již dlouhodobě, dříve jsem měl problémy s klouby a limitovalo mě to při sportování. Teď již běhám skoro denně několik kilometrů a potíže nemám. Za dva roky užívání se ještě nežádoucí účinky nedostavily. Jen chuť by mohla být lepší, ale člověk si zvykne, dají se koupit prázdné tablety a naplnit si je.

Šmarja, jsem zvědavá, co za čas zjistí, že to má za vedlejší účinky... Za mě na klouby jedině kostičky Colafit (ty Junior), beru dlouhodobě. Katka

Velmi vhodné je potom dát si kapsičku pro kočky...

Poslat nový komentář