Protáhne se dnešní zastupitelstvo?

Protáhne se dnešní zastupitelstvo?
ilustrační foto archiv Pvnovinky.cz

 

 

Čtvrté zasedání zastupitelstva města Prostějova, které započalo dnes ve 13 hodin, čeká jednadvacet bodů. Z jejich znění je patrné, že i tentokrát se zastupitelé domů jen tak nedostanou. Zasedání je již on-line přístupné na internetové stránce města. 

 

Na programu byly mimo jiné doplňovací volby do zastupitelských výborů a právě probíhá zvolení předsedů osadních výborů. Za nosná témata lze považovat miliony do veřejné finanční podpory a výrazná rozpočtová opatření pro investiční akce. Hovořilo se mimo jiné o kauze Manthellan, na programu je správa Společenského domu Kasko nebo zatížení městských pozemků zástavními právy.

Do finančního výboru nebyl zvolen Pavel Vavrouch (ODS) a do Kontrolního výboru města Prostějova nebyl zvolen Petr Sokol (ODS). Tato strana tedy nemá žádné zastoupení ve výborech a v komisích rady města pracují pouze tři členové této strany. (red)

http://lite.publicstream.cz/player/live?zid=15

Komentáře

Jo,jo, už stará Hammerková, když v noci mydlila mazlavým mýdlem staré Falconové schody vždy říkala "Msta je sladká"....ačkoliv se u ní vyučila řemeslu. Žák někdy učitele nenávidí.

A vy se divíte, že odpadlíci (přeběhlíci, paskřivci, jak libo) z ODS udělají vše proto, aby straně, ze které vyšli,co nejvíce ublížili? Nezvolení Ph.Dr.Petra Sokola, PhD., vysokoškolského učitele, je naprosto normální. Nač si taky zatahovat do výborů někoho, kdo je chytrý, inteligentní, dobře mluví na veřejnosti. Jak by potom vedle něho vypadal třeba ten roztěkaný češtinář ze základky nebo křičící pan Pišťák??

A odkaz by nebyl?

Poslat nový komentář