Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Prodej pozemků neprošel. Už po druhé

Prodej pozemků neprošel. Už po druhé
Foto ber

 

Na posledním zasedání projednávali prostějovští zastupitelé prodej pozemků v centru města. Podle návrhu  náměstka Jiřího Pospíšila měly připadnout obyvatelům domů v Plumlovské ulici. Díky opozici prodej neprošel. Už po druhé.

„Jde o narovnání vlastnických vztahů,“ argumentoval Pospíšil s tím, že jde o pozemky mezi lázněmi a Plumlovskou ulicí, které jsou momentálně zastavěny a přísluší ke zmíněným nemovitostem. “Stavby na pozemcích nejsou nijak hodnotné a rozhodně nejsou užívány k bydlení. Časem bychom je kvůli rozšíření lázní jen těžko získávali zpátky,“ nechal se slyšet opoziční zastupitel Jan Navrátil.

Ani tvrzení jednatele Domovní správy Vladimíra Průši, že k rozšíření lázní pozemky nejsou zapotřebí, souhlas nepřineslo.

„Konečné slovo má zastupitelstvo, ne rada,“ glosoval hlasování, kdy odpůrci prodeje zvítězili o jediný hlas, Tomáš Blumenstein. (ber)

Komentáře

Zajímavé jak zastupitelé mění názory,  v minulém volebním období rada města (ve které byli pan Pospíšil) prosazovala rozšíření lázní, a proto také nebyly pozemyk součástí odprodeje domů na ulici Plumlovská, teď ale pan zastupitel změnil názor, že by se novými majiteli stali nějací známí?....

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style