Prodej pozemků neprošel. Už po druhé

Prodej pozemků neprošel. Už po druhé
Foto ber

 

Na posledním zasedání projednávali prostějovští zastupitelé prodej pozemků v centru města. Podle návrhu  náměstka Jiřího Pospíšila měly připadnout obyvatelům domů v Plumlovské ulici. Díky opozici prodej neprošel. Už po druhé.

„Jde o narovnání vlastnických vztahů,“ argumentoval Pospíšil s tím, že jde o pozemky mezi lázněmi a Plumlovskou ulicí, které jsou momentálně zastavěny a přísluší ke zmíněným nemovitostem. “Stavby na pozemcích nejsou nijak hodnotné a rozhodně nejsou užívány k bydlení. Časem bychom je kvůli rozšíření lázní jen těžko získávali zpátky,“ nechal se slyšet opoziční zastupitel Jan Navrátil.

Ani tvrzení jednatele Domovní správy Vladimíra Průši, že k rozšíření lázní pozemky nejsou zapotřebí, souhlas nepřineslo.

„Konečné slovo má zastupitelstvo, ne rada,“ glosoval hlasování, kdy odpůrci prodeje zvítězili o jediný hlas, Tomáš Blumenstein. (ber)

Komentáře

Zajímavé jak zastupitelé mění názory,  v minulém volebním období rada města (ve které byli pan Pospíšil) prosazovala rozšíření lázní, a proto také nebyly pozemyk součástí odprodeje domů na ulici Plumlovská, teď ale pan zastupitel změnil názor, že by se novými majiteli stali nějací známí?....

Poslat nový komentář