Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Manthellan prý stavět může. Památkáři změnili stanovisko

Manthellan prý stavět může. Památkáři změnili stanovisko
ilustrační foto galerieprostejov.cz

Obchodní galerie na místě Společenského domu v Komenského ulici je již součástí územního plánu. Společnost Manthellan prý stavět bude, padly totiž námitky památkářů a společnost do objektu opět vrátila společenský sál.

Na poslední tiskové konferenci sdělil překvapivě souhlasné stanovisko památkářů první náměstek primátorky Zdeněk Fišer. „Nesouhlasili s podzemní garáží pod celým objektem, řešilo se mimo jiné i procento zastavěnosti a výška antén," konstatoval s tím, že souhlas byl podmíněn odstraněním všech připomínek. Manthellan podle jeho slov v objektu vybuduje slíbený společenský sál.
Veřejné projednání změn územního plánu, které souvisí s novou obchodní galerií, se uskuteční třetího prosince. Uskuteční se v Duze a začne v 16 hodin,“dodal Fišer.
Informace týkající se změn i samotného plánu jsou k dispozici na http://www.mestopv.cz/cz/obcan/magistrat/struktura-magistratu/stavebni-u.... (ber)

Komentáře

Pořad chcete aby v Prostějově byli víc živo ale bohužel bez poradního obchodaku to bude těžký si vemte třeba v Olomouci santovku kolik tam chodí lidí tak nechapu proč to nechcete povolit

Ovšem všem diskutujícím uniká, že lidé na radnici mají mandát a podporu Komunistické strany Čech a Moravy, vedoucí síly Rudo-oranžové kolice na radnici s doplněním o hnutí se směšným názvem "PéVéčko" (odpadlíci z ODS). Pochopte to vážení a přestaňte se do této "nové národní fronty" stále stejně hloupě navážet.

V Prostějově je možné všechno.

Přes rozhodnutí soudu jedou magistrátní škodiči dál...

Konkurence s Priorem muší bejt, i kdyby na chleba nebylo :-)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style