Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Pozor! Oblíbený Restaurant Day již zítra!

Pozor! Oblíbený Restaurant Day již zítra!
ilustrační foto archiv Restaurant Day Prostějov

Oblíbený Restaurant Day našel své příznivce i v našem městě. Jste-li zdatnými labužníky, vězte, že májový restaurant je na dohled. Uskuteční se již zítra, 21. května od 11 hodin na zahrádce Národního domu v Prostějově.

"Těšit se můžete na marmelády, pivo, limo, paštiky, kváskovy chléb, cupcakess, veganské bezlepkové sladkosti, paellu, tortily, koktejly z vína a sherry. Prostějovská firma Green Tree nabídne čokoládové tyčinky, škvarkovou pomazánku, pralinky, cibulády a čokopovidláky. V nabídce naleznete i guláše, šlehačkové zákusky, polévkový bar, nakládané sýry, grilované holloumi ( což je vynikající sýr), domácí čerstvý sýr, domácí jogurty, domácí ořechový likér a víno, slivovici," vypočítali organizátoři.

Milovníci zdravé výživy zcela jistě ocení Raw mangové košíčky, špenátové koláče, staročeský jahelník, bramborový salát s kešu majonézou, luštěninové karbanátky, luštěninové směsi a nejrůznější pochutinky a pamlsky, vše bez cukru, laktózy, lepku.

Další laskominy najdete na FB Restaurant Day Prostějov, kam kuchaři a kuchařky posílají své obrázkové pozvánky.

Akci, kterou zaštítilo Zdravé město Prostějov, pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova, Marky anglický lazárek a Martina Šponarová. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style