Miss maturita: Zuzana Oulehlová

Miss maturita: Zuzana Oulehlová
ilustrační foto FB Zuzana Oulehlová
Další fotky: 
Miss maturita: Zuzana Oulehlová
Miss maturita: Zuzana Oulehlová
Miss maturita: Zuzana Oulehlová

 

Blonďatá studentka Střední  odborné školy podnikání a obchodu v Prostějově , Zuzana Oulehlová, 18 let, 181 cm, zelené oči, štír. Narodila se v Olomouci, ale od malička žije v Prostějově.  Bydlí s  rodiči, starší sestrou Magdou a se stejně starým bratrem Jakubem.

Zuzana navštěvuje čtvrtým ročníkem SOŠ podnikání a ochodu obor zaměřený na marketing turismu. „Tuto školu jsem si vybrala z důvodu pěti hodin angličtiny týdně a možnosti studia dalších cizích jazyků. Já jsem si vybrala navíc ruský jazyk,“ podotkla Zuzka, která by ráda pokračovala ve studiu na VŠ, ale zatím se pro žádnou nerozhodla.  Mezi její  koníčky patří psaní, jízda na kolečkových bruslích, chození ven s kamarády, čtení knih a nově začala hrát badminton, který ji velmi baví.  

V budoucnosti by ráda navštívila cizí země. Například ji velmi láká severské Švédsko, slunečné Řecko a temperamentní  Španělsko. V životě se neřídí žádným mottem, snaží si užít každý den a chtěla bych vést spokojený a šťastný život. Dělat práci, která ji bude bavit. Mít rodinu a domek s malou zahrádkou a psem.    

„Moje rozhodnutí jít do této soutěže bylo naprosto spontánní. Z mé strany to bylo zpočátku jen tak  „z hecu“. Ale určitě mi udělá radost, že se najdou lidé ochotni mi poslat hlas. Nemyslím si, že vyhraji.  Neříkám také, že bych si v koutku duše nepřála být na horních příčkách.  Ale to už záleží na lidech a ne na mě,“ řekla PvNovinkám Zuzana. (red)

 

 

Poslat nový komentář