Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Cipísek zve na seminář Jak být úspěšným rodičem

Cipísek zve na seminář Jak být úspěšným rodičem
Foto MC Cipísek

Mateřské centrum Cipísek pořádá v sobotu 16.1. seminář pro rodiče, prarodiče, vychovatele a další zájemce. Tématem je Jak být úspěšným rodičem aneb základy efektivního rodičovství. Seminář je určen veřejnosti, nejen pravidelným návštěvníkům programů mateřského centra.

Zážitkový seminář pro rodiče o tom, jak si lépe porozumět se svými dětmi, jak si užívat rodičovství bez bojů a se vzájemným respektem.
"A jaká budou hlavní témata? Jaké mohou být výchovné styly a co přinášejí do budoucna, proč děti zlobí a co nám tím chtějí sdělit, jak zabránit
nevhodnému chování dětí, jaké jsou základní principy efektivního rodičovství, které Vám pomůže více porozumět chování dětí a aktivně ho ovlivňovat. Součástí jsou samozřejmě i aktivity a historky z praktického rodičovského života," popsala Markéta Skládalová. Seminář je vhodný pro rodiče dětí
různého věku, samozřejmě i pro ty, kteří s dětmi neřeší žádné problémy. Principy efektivního rodičovství jsou využitelné i ve vztazích mezi dospělými.
Seminář se uskuteční v době 9 do 13 hodin v MC Cipísek, bližší informace získáte e-mailem, telefonicky a v MC. Kontakt - mcprostejov@centrum.cz, tel. 723 436 339 nebo 602 364 874. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style