Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Mateřské centrum Cipísek nabízí programy pro nový školní rok

Mateřské centrum Cipísek nabízí programy pro nový školní rok
ilustrační foto koláž MC Cipísek

Mateřské centrum Cipísek v Prostějově zahájilo nový školní rok a nabízí programy pro rodiny s dětmi od miminek po předškoláky.

V říjnu nabídne MC Cipísek besedy, poradenství, setkání i vzdělávání.

Ve středu 19.10 v 18 hodin začne beseda pro rodiče Jak vychovávat zdravě sebevědomé dítě? Jak nastavit hranice ve výchově? s ing. P. Mečkovským. Je určena veřejnosti, nejen návštěvníkům MC. Místa je nutno si rezervovat předem.

Ve dnech 17. až 21.10. ve všech skupinách pravidelného programu MC uvádí besedy v pravidelných programech s Mgr. H. Peterkovou nazvané Jak podpořit zdraví na podzim domácími prostředky?

Individuální právní poradenství s Mgr. A. Hálkovou je dle objednání, možnost poradenství i pro ty, kteří nenavštěvují MC.

Rodičovské setkání, pravidelné setkání rodičů, probíhá jednou měsíčně na téma výchovy a komunikace s dětmi s Mgr. M. Skládalovou, říjnové setkání bude v úterý 25.10. v 18 hodin. Setkání je určeno pro veřejnost, nejen pro návštěvníky MC.

Podpůrná skupina pro kontaktní maminky je otevřena pro těhotné a maminky s miminky a bude se setkávat dle dohody v pondělí od 17 hodin.

Bližší informace a přihlášky: www.mcprostejov.czwww.facebook.com/cipisekprostejov, e-mail: mcprostejov@centrum.cz

Aktivity MC Cipísek jsou podpořeny z dotačního programu Rodina MPSV ČR a Statutárním městem Prostějov. (Zdroj MC Cipísek)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style