Muž s třiceticentimetrovou mačetou na hlavním náměstí?!

Muž s třiceticentimetrovou mačetou na hlavním náměstí?!
ilustrační foto

 

Ve středu dopoledne vzbouřil Prostějov postřeh jednoho z obyvatel města. Na FB si postěžoval, že se po náměstí potuloval muž s 30centimetrovou mačetou. Nebezpečné individuum podle něj odzbrojili městští strážníci. Jenže verze strážců pořádku se poněkud liší. Z nebezpečné zbraně se vyklubal příborák a z násilníka zbloudilec.

„ Strašné individuum si to kráčí po náměstí, přechází pomalu od jednoho kolemjdoucího k druhému. Najednou vidím dva měšťáky, jak se k němu řítí. Už je asi někdo volal. Až potom si všímám, za dlaní skrývá nůž, no spíš 30cm mačetku. Co měl za úmysl, nevím, ale okamžitě ho odzbrojili,“ podělil se o dojmy pisatel, který zároveň strážníky pochválil za zásah.

Městská policie ale situaci popisuje ústy Terezy Greplové poněkud jinak.

„Před desátou hodinou bylo přijato oznámení na linku 156, že se před budovou OC Zlatá brána nachází muž s nožem v ruce. Hlídka dle udaného popisu zastihla dotyčného poblíž budovy radnice. V ruce měl příborový nůž. Po sdělení, že jej nepotřebuje, vhodil „příborák“ do odpadkového koše,“ informovala Greplová s tím, že padesátiletého občana z Olomouce strážníci nasměrovali k nádraží. Chtěl totiž odcestovat vlakem do místa bydliště a nevěděl, kudy jít. (ber)

Komentáře

To mu naši strážníci opravdu moc pomohli.Fakt profesionální přístup.

Poslat nový komentář