Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Kvůli binci na zastávce nemůžu spát, stěžuje si devítiletý kluk

Kvůli binci na zastávce nemůžu spát, stěžuje si devítiletý kluk
ilustrační foto policejnidenik.cz

 

Na autobusovou zastávku v Určické ulici v Prostějově si obyvatelé okolních domů stěžují již dlouho. Neruší je chování cestujících, ale nájezdy bezdomovců, kteří zastávku používají jako místo volné zábavy a hlavně konzumace alkoholu. A to i přesto, že v lokalitě je městkou vyhláškou pití na veřejnsoti zakázáno. Na webu města si stěžuje devítiletý kluk.

„Kdy je v plánu rekonstrukce autobusové zastávky na Určické ulici u kruhového objezdu ve směru k rybníku. Bylo by dobré, kdyby tu nebyla. Stále ji využívají nějací lidé k popíjení alkoholu, močí tam, spí tam, vyřvávají tu večer a my si nemůžeme ani vyvětrat, jinak slyšíme kolik ku... apod. tu v PV žije. Nemohu večer spát a je mi 9 let, napsal magistrátu.

„Tato zastávka včetně odstranění stávajícího přístřešku a nahrazení novým bude realizována do konce letošního roku (2015). Stavbu bude realizovat společnost ASA TS Prostějov", odpověděla mluvčí magistrátu Jana Gáborová.

„Co se týče problému s případnými opilci v zastávce, městská policie je informována a dle jejich poznatků se zde občas skutečně objevují bezdomovci. Hlídková služba bude věnovat tomuto místu více pozornosti. V případě, že je zde narušován veřejný pořádek, je však třeba ihned volat na linku 156,“ upozornila. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style