Všechny zakázky města nad sto tisíc budou na webu

ilustrační foto

Radní města Prostějova na svém posledním jednání schválili další krok směrem k otevřenému úřadu. Všechna výběrová řízení nad 100 tisíc korun vyhlášená městem budou k dispozici na radničním webu prostejov.eu v této záložce.

Najdete tady aktuální přehled veřejných zakázek vyhlášených městem Prostějov včetně kompletní zadávací dokumentace. Přes webové rozhraní je možná registrace uchazečů do jednotlivých zadávacích řízení a následné podání nabídek. Zároveň tady budou zveřejněny základní informace o realizovaných veřejných zakázkách.

Budou zde také uvedeni uchazeči, jejichž nabídka byla vybrána jako nejvhodnější i s vysoutěženou cenou. Z tohoto důvodu město bude po všech zájemcích o veřejnou zakázku požadovat dopředu smluvní souhlas s veřejným uvedením jejich údajů, aby se nedostalo do rozporu s obchodním tajemstvím.

(bp)

Poslat nový komentář