Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Vodárna pořádá Den otevřených dveří. Bude dělat rozbory vody

Vodárna pořádá Den otevřených dveří. Bude dělat rozbory vody
Foto MOVO

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., provozovatel vodovodů a kanalizací na Olomoucku, Prostějovsku a Zlínsku vás u příležitosti oslav Světového dne vody srdečně zve na Den otevřených dveří. Den otevřených dveří se uskuteční v pondělí 21. března 2016 v odpoledních hodinách.

Exkurze povedou zaměstnanci společnosti s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti vodního hospodářství, kteří rovněž budou připraveni reagovat na případné dotazy návštěvníků.

V ČOV Prostějov - Kralický Háj se prohlídky, při kterých si můžete nechat udělat rozbor vody, uskuteční ve 12, 13, 14, 15 a 16 hodin.

Návštěvníci si, za pomoci laborantek MOVO, mohou nechat provést rychlý mini rozbor vody ze své studny, kterou si přinesou s sebou. Voda musí být v čisté plastové láhvi od neslazené minerálky, požadovaný objem vody je minimálně 0,5 l. Na místě tak lze zjistit pouze orientační hodnoty dusičnanů, tvrdosti vody a amonných iontů. Příchozí obdrží označenou vizitku laboratoře, na základě které si mohou objednat na pracovištích zkušební laboratoře č. 1446 akreditované ČIA podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005 rozbor vody ze studny za zvýhodněnou cenu do konce září tohoto roku. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style