"Myší díra" bude průjezdnější

"Myší díra" bude průjezdnější
ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

 

Město má zájem získat zahradu v Říční ulici. Pozemek bezprostředně sousedící s komunikací mezi ulicemi Olomouckou a Vrahovickou v místě nepřehledné zatáčky chce využít  pro zvýšení bezpečnosti. 

Pozemek je umístěn přímo v těsné blízkosti komunikace u tzv. myší díry, vjezd a výjezd vozidel je zde vzhledem k ostrým zatáčkám a omezenému rozhledu velmi nepřehledný a dopravně nebezpečný. „Město jednalo s realitní kanceláří, která zastupuje majitele pozemku při prodeji. Podařilo se nám dosáhnout snížení vyjednávací ceny z 403 korun na 350 korun za metr čtvereční s tím, že majitel trvá na prodeji celé zahrady,“ uvedl náměstek Jiří Pospíšil. Kupní cena pozemku o rozloze 397 m2 tak činí 138.950 Kč. Kvůli bezpečnosti chce město odkoupit i další pozemky. Podle radních by druhou "mší dírou" měla časem vést cyklostezka. (red)

Komentáře

Magistrát jsem na prodej upozornil 20.4.2014 a zhruba 5 týdnů různě urgoval, aby s prodejem konečně něco dělali. Nyní se po dalším měsíci rýsuje řešení a doufám, že pan náměstek mgr.Pospíšil tento svůj "úspěch" dokonale využije v podzimním volebním boji, kdy již v novém kabátě (ODSácký už mu byl malý, tak ho odhodil) se bude snažit znova propasírovat na radnici. Ono je to tak krásné, manipulovat s lidmi, opíjet se mocí. (Bližší V.Mňačko, Jak chutná moc) Z.Wutbürger, Vrahovice 

Druhá myší díra se prý nachází vedle této myší díry, využívají ji cyklisté.

..druhou myší dírou? A tohle je kolikátá? Kde se na konci článku z ničehož nic vzala druhá myší díra? 

Poslat nový komentář