Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Prezident Zeman zahájí třídenní návštěvu Olomouckého kraje na Hané

Prezident Zeman zahájí třídenní návštěvu Olomouckého kraje na Hané
ilustrační foto archiv PvNovinky

 

Druhá oficiální návštěva prezidenta Miloše Zemana v Olomouckém kraji začne ve středu 13. května v 10:30 hod. před budovou kraje. Hlavu státu zde přivítá hejtman Jiří Rozbořil.

Během dopoledne je naplánováno například setkání prezidenta se členy Zastupitelstva Olomouckého kraje, jednání s řediteli příspěvkových organizací a oběd s poslanci a senátory zvolenými za Olomoucký kraj. Po obědě prezident spolu s hejtmanem navštíví strojírenskou firmu v Lutíně a cestou do Jeseníku se zastaví také v Hanušovicích. Zde se v areálu místního pivovaru setká i s občany města.

Ve čtvrtek 14. května je naplánovaná návštěva Střední školy gastronomie a farmářství v Jeseníku, ve městě se prezident setká i s vedením samosprávy a s občany. Setkání s veřejností se uskuteční i ve Zlatých Horách. Miloš Zeman druhý den navštíví například i Jesenickou nemocnici.

Poslední den svého pobytu zavítá prezidentská návštěva do Velkých Losin, konkrétně do zdejších termálních lázní. Třídenní oficiální návštěvu Olomouckého kraje ukončí Miloš Zeman v Šumperku. Na programu bude setkání s vedením města, s občany a také závěrečná tisková konference. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style