Parkovat se musí umět aneb místa je dost

Parkovat se musí umět aneb místa je dost
Foto čtenář

 

"Dnes jsem jela na vyšetření na polikliniku. Přijela jsem krátce před 11 hodinou, odjížděla o dvě hodiny později. Červený Peugeot, snad nejmenší auto na parkovišti, zabíral stále dvě místa. A pak, že není kde zaparkovat. Není, když se najdou takoví, co jim bílá čára na silnici nic neříká,"poslala nám do redakce usvědčující fotografie paní Alena.  

I bezohlednost řidičů je tak jedním z důvodů, proč Prostějov s nedočkavostí vyhlíží vybudování dalšího parkoviště přímo v areálu nemocnice. (ber)

Komentáře

no nechci do toho kecat ale i tak by to chtelo zvetsit parkoviste pred nemocnici a znovu nalajnovat a straznici MP by to meli taky obcas kontrolovat protoze tahle fotka je je, dukazem toho ze parkoviste svoji kapacitou nejen nestaci ale ani ty cary nejsou videt a tady by se melo mesto do toho vlozit aby takovych parkujicich nebylo vic 

Tak by neměl ten důchodce řídit. Testy pro staré lidi by měli vyhodnotit, komu řidičák nechat a komu ne.Btw: To vybudování parkoviště je sice fajn, ale to, že za budou chtít parkovný, je trochu na hlavu. 

Jednou možná třeba i v Prostějově se bude vyžadovat dodržení zákona o silničním provozu :). no asi ne......podívejte se do centra......auto stojí na přechodě a kolem projíždějí, někdy dokonce i procházejí :) strážníci a a  a a nic. O stání v křižovatce se vůbec nebavím....

Možná když červený Peugeot parkoval, bylo rozložení aut kolem něj úplně jinak, třeba ti, co parkovali blbě odjeli...nevidím, to jako bezohlednost, občas se taky někde "vmáčku" , vedlejší auto odjede a já potom vypadám, že mám problém s orientací..Všichni jsou najednou dokonalí...to mě pobaví.

 

Možná to není bezohlednost, ale starý řidič nebo řidička, která má problém díky věku s orientací. Bezohlednost je specialita Prostějova v parkování v protisměru a používání výstražných světel. Těchto aut najdete průjezdem Prostějova desítky.

Každé parkoviště je třeba řádně "nalajnovat" a zaparkuješ mimo ? Okamžitě městský strážník dá pokutu, viděl bych to jako výchovná pětistovka! Zkuste tak zaparkovat třeba v Emirátech! Okamžitě zabaví auto!

Poslat nový komentář