Nemocnice zve na bezplatné vyšetření znamének. Již zítra!

Nemocnice zve na bezplatné vyšetření znamének. Již zítra!
ilustrační foto nemocnice.pv

 

Všichni zájemci z okolí Prostějova budou mít v květnu jedinečnou možnost nechat si zdarma vyšetřit svá mateřská znaménka. Akci pořádá Středomoravská nemocniční v rámci připomenutí Evropského dne melanomu. Součástí akce bude také osvěta v oblasti ochrany před sluncem i prevence vzniku melanomu. V Prostějově se uskuteční v pondělí 11. května. 

Melanom je jedním z nejčastějších zhoubných nádorů, který v Česku ročně způsobí zhruba 300 úmrtí. Melanom lze přitom velmi snadno a spolehlivě odhalit a v počátečních fázích i úspěšně léčit. Z toho důvodu je zásadní právě prevence a včasná diagnostika, kterou mnozí podceňují nebo odkládají.

Akce proběhne postupně ve všech třech nemocnicích Středomoravské nemocniční a jako bonus nabídnou navíc v těchto dnech nemocniční LÉKÁRNY AGEL i dvacetiprocentní slevu na produkty snižující riziko vzniku melanomu.

„V pondělí 11. května proběhnou Dny melanomu v Nemocnici Prostějov. Zájemce bude zvát kožní ambulance sídlící ve druhém patře, a to od 8 do 12:30 hodin,“ přidala pozvání mluvčí nemocnice Radka Miloševská. (red)

Komentáře

nějaká akce pro pracující lidi bude taky?

Poslat nový komentář