V hodnocení maminek vyznívá prostějovská porodnice dobře

V hodnocení maminek vyznívá prostějovská porodnice dobře
ilustrační foto Večerník.cz

Na www.nutriklub.cz si můžete přečíst zkušenosti rodiček s porodnicemi napříč celou republikou. Hodnocena je i prostějovská porodnice, která patří pod Středomoravskou nemocniční a.s. A hodnocení je většinou kladné.

„Já sem byla spokojená s veškerým personálem nemocnice, pan doktor, který nás rodil, mi zachránil život a jen díky němu můžu mít další děti, za to mu jsem neskutečně vděčná. Manžel se mnou byl na pokoji i mimo návštěvní dobu a i přes to, že jsem neměla nadstandard, nikomu to nevadilo, vše je o domluvě, sestřičky byly báječné a vše proběhlo jak má. Příště se nebudu rozhodovat a půjdu na jistotu,“ uvádí Michaela. Stejně dobré hodnocení  přidala i Pavlína: „V Prostějově jsem rodila oba moje kluky, kteří jsou 20 měsíců od sebe a vše v pořádku, jen přiložení po porodu se nekonalo ani u jednoho, nebýt manžela, který tam byl se mnou, tak by se k tomu možná někdo měl, takto jsme se s tím poprali sami. S oběma klukama jsem odcházela plně kojící a spokojená. Další dítko neplánujeme, ale kdyby přece, s Prostějovem nemám problém.“ Hodnocení poněkud staršího data přidala Lady.kate. Jako jediná si stěžuje na přístup sester z novorozeneckého oddělení. „S porodnicí jsem byla spokojena tak napůl, porodní asistentky super, první přiložení proběhlo. Vůbec se mi nelíbil přístup miminkovských sester, jsou protivné, panovačné. Připadala jsem si tam jak na maratonu, zavelely donést dítě hned, když jsem zrovna kojila, okamžitě přerušit, jinak mi přišly vynadat, že je zdržuju a že mají nějakej plán. Poprvé jsem rodila ve Vyškově, tam vše probíhalo v pohodě a bez stresu,“ dodala Kate.

 

A jaké jsou vaše zkušenosti s prostějovskou porodnicí?Byly jste spokojeny či máte k péči výhrady, maminky? (ber)

Komentáře

Za mě ne! Viděla jsem, rodila jsem a už bych raději jela dále, než rodit v Prostějově. Je mi to líto. :(

S Prostějovskou porodnicí spokojená moc nejsem.Rodila mne paní asistentka paní Květa,která ani jednou nevyslyšela mé přání dostat rajský plyn,který si rodička hradí sama.Vždy mi na to řekla,že je škoda peněz.Rodíte třetí dítě,tak to bude raz dva..no nebylo to tak rychlé,jak si paní Květa myslela.Takže v tom mne to dost sklamalo a při samotném tlačení ze mne unikl křik,no a to jsem zase pobouřila paní doktorku..Jen si protočila panenky.Takže za mně hodnocení néé moc kladné.Rodila jsem první v Olomouci,druhé ve Šternberku a třetí Prostějov a nejlepší přístup a pohodový porod určitě Olomouc...

Poslat nový komentář