Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Prostějovská nemocnice dostala nové vedení!

Prostějovská nemocnice dostala nové vedení!
ilustrační foto ber

Společnost AGEL, která je soukromým poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě, manažersky posílila vedení svých nemocnic v Olomouckém kraji. Novou předsedkyní představenstva společnosti Středomoravská nemocniční, do které patří nemocnice v Prostějově, Přerově a ve Šternberku, se stane MUDr. Marie Marsová, MBA.

„Od prvního srpna dojde ke změnám, které jsou v souladu s naší dlouhodobou strategií manažerského posilování vedení našich nemocnic. Do čela společnosti Středomoravská nemocniční přišla po svém úspěšném působení ve vedení Vítkovické nemocnice v Ostravě doktorka Marie Marsová,“ uvedl k připraveným změnám předseda představenstva společnosti AGEL MUDr. Ján Dudra, Ph.D., MPH.

MUDr. Marie Marsová, MBA, na postu předsedy představenstva společnosti Středomoravská nemocniční nahradí Ing. Tomáše Uvízla, který nyní působí v představenstvu společnosti AGEL. „Ve své funkci bych ráda navázala na úspěchy minulého vedení. Mou prioritou bude především personální posílení erudovaných týmů nemocnic a využití odborného i lidského potenciálu lékařů a sester v modernizovaných nemocnicích. A nastavení další vize Středomoravské nemocniční tak, aby byli se zdravotní péčí spokojeni naši pacienti a samozřejmě i moji kolegové,“ nastínila své plány Marie Marsová, která byla též pověřena vedením Nemocnice Prostějov.

Do nového pětičlenného představenstva Středomoravské nemocniční byli s účinností od 1. srpna zvoleni jak stávající členové MUDr. Jiří Ševčík a Ing. Martin Knápek, tak nově kooptováni MUDr. Štefan Repovský, který povede Nemocnici Přerov, a MUDr. Marek Polách, MBA, který je pověřen vedením šternberské nemocnice.

Marie Marsová (1959) absolvovala Lékařskou Fakultu UK v Hradci Králové.  Od roku 1993 působila v Nemocnici v Prostějově ve funkci primářky dialyzačního střediska, od roku 1999 zastávala funkci ředitelky Nemocnice Prostějov, od roku 2007 lékařské ředitelky Středomoravské nemocniční. Od roku 2012 až dosud působila v Ostravě na pozici předsedkyně představenstva Vítkovické nemocnice.

„Moje téměř pětileté působení ve Vítkovické nemocnici v Ostravě zůstane spojeno s příjemnými vzpomínkami na medicínu světového formátu, na svědomité, pečlivé a empatické lékaře a sestřičky, kteří jistě využijí nově vybudované zázemí centrálních operačních sálů, nová oddělení chirurgie a endoskopické pracoviště, iktové centrum, modernizovaná oddělení. A s jakými pocity se vracím zpět do Prostějova? S hlubokou pokorou k tomu, co se ve Středomoravské nemocniční podařilo vybudovat. S úctou ke každodenní náročné práci všech zdravotníků. A s nadějí, že budeme jeden tým a posuneme se opět o kousek dále. Vážím si toho, že i po tolika letech mě kolegové oslovují – „vítej zpátky!“ uvedla MUDr. Marsová. (Zdroj Radka Miloševská, tisková mluvčí AGEL)

 

 

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style