Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Víte, kdo je obchodníkem roku? IKEA!

Víte, kdo je obchodníkem roku? IKEA!
ilustrační foto

 

Jedenáctý ročník ankety Obchodník roku vynesl do čela společnost IKEA ČR. Celkový vítěz i vítězové v jednotlivých sortimentních kategoriích byli určeni na základě výsledků rozsáhlého reprezentativního výzkumu společnosti Incoma GfK na vzorku 1000 respondentů z celé České republiky.

Hodnocenými parametry bylo spontánní jmenování prodejny („top of mind“), počet nakupujících a míra jejich věrnosti prodejně, důvěra zákazníků a spokojenost s vybranými parametry (sortiment, kvalita, personál, služby, uspořádání).

Absolutním vítězem jedenáctého ročníku se stala společnost IKEA Česká republika. Lidé při hlasování nejvíce oceňovali skladbu sortimentu společnosti, zda prodejna vykazuje i vysokou míru loajality a důvěry zákazníků. Na druhém místě se prosadila DM drogerie markt a třetí je drogerie Teta.

Cenu Obchodník s potravinami roku 2013 (hypermarkety, supermarkety, potraviny) letos díky vysoké loajalitě svých zákazníků vyhrál Kaufland.

Cenu Internetový obchodník roku 2013 obhájil portál Alza.cz.

Vítězem v kategorii Obchodník pro dům a zahradu 2013 (potřeby pro dům, zahradu a chovatele) se stalo OBI,

V kategorii Cena veřejnosti zvítězil Lidl. První místo mu zajistilo 22 354 hlasů lidí, kteří je dali prostřednictvím stránek www.obchodnik-roku.cz a SMS zpráv v průběhu prosince 2013 a ledna 2014. Mezi nejrůznější obchodníky rozdělili 153 973 hlasů. (red).

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style