Už je to tady! OBI roadshow 2014 se blíží

Už je to tady! OBI roadshow 2014 se blíží
ilustrační foto
Další fotky: 
Už je to tady! OBI roadshow 2014 se blíží
Už je to tady! OBI roadshow 2014 se blíží

 

Už je to tady, už se to blíží  i do Prostějova! OBI roadshow 2014, která od května putuje po republice, se k nám dostane už 9. července. Nabízí nejen možnost obdivovat motocykly Harley Davidson, ale rovněž se na nich svézt. Vyhrát můžete i "bezstřecháče" - Fiat 500 Cabrio.

"Zákazníci OBI, kteří se prokáží platnou účtenkou v minimální hodnotě 500 Kč, platným řidičským průkazem A(24) a vyplní prohlášení o způsobilosti, si budou moci vychutnat fantastický pocit z jízdy na motocyklu Harley-Davidson," lákají pořadatelé. Na 20 minut  se můžete stát majiteli jednoho z pěti modelů - Sportste Iron 883, V-Rod Night Rod Special, Sportster Seventy-Two, Dina Street Bob Special Edition nebo Softail Slim. Pokud nevlastníte řidičák, můžete dvoukolového krále silnic osedlat alespoň v testovacím zařízení Jumpstart. 

Pokud vám motorky nic neříkají, můžete si prohlédnout a otestovat nové modely osobních a užitkových vozů Fiat a hrát o již zmíněný Fiat 500 Cabrio! Zkrátka nepřijdou ani ti nejmenší, pro děti je připraven doprovodný program v podobě skácího hradu, omalovánek, či autíček na dálková ovládání. 

Tak nezapomeňte, 9. července v době od 10 do 20 hodin parkoviště u OBI! (ber)

Poslat nový komentář