Nad Prostějovem řádily Chemtrail

Nad Prostějovem řádily Chemtrail
ilustrační foto ČHMÚ, ber
Další fotky: 
Nad Prostějovem řádily Chemtrail
Nad Prostějovem řádily Chemtrail

 

Také jste v pondělí zvedli oči k nebi nad městem a s úžasem kvitovali počet letadel, která za sebou na obloze zanechala viditelnou stopu? Žádný hromadný úlet na dovolené se nekonal. To jen nad Prostějovem řádily Chemtrail.

„Jela jsem do Prostějova od Přerova a koukám, na nebi jedna čára za druhou. Vypadalo to krásně, bohužel fotky z jedoucího auta mobilem nic moc,“ napsala nám čtenářka Soňa. Po bělostných stopách jsme se tedy vydali sami a našli je dokonce i na facebooku. Říká se jim Chemtrail, odborníci je považují za neškodné, řada lidí v nich ale vidí reálné chemické nebezpečí. Tak to alespoň vysvětluje wikipedie - Chemtrail (z anglického chemical trail) je – podle s tímto fenoménem spjatých konspiračních teorií – stopa podobná běžné kondenzační stopě (v anglických textech zkráceně nazývané contrail), která obsahuje zdraví nebezpečné chemikálie.

Co je a není pravda ponechme na jiných, chcete-li se ale pokochat zbrázděnou oblohou, zavítejte na https://www.facebook.com/pages/Chemtrails-Czech-Republic/134186823387005.

Snímky naleznete i na webu ČHMÚ, odkud pochází i některé fotografie u našeho článku. Není bez zajímavosti, že nebe snímá nepřetržitě několik desítek kamer, které patří právě tomuto ústavu. Ta nejbližší k nám je v Olomouci. (ber)   

Poslat nový komentář