Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Listopadový Restaurant Day je zcela zaplněn! Těšte se!

Listopadový Restaurant Day je zcela zaplněn! Těšte se!
ilustrační foto ber

Stále populárnější Restaurant Day zná svůj nový termín. Kuchaři, kuchařky, cukráři a cukrářky, pekaři a pekařky a vůbec všichni milovníci dobrého jídla a pití, se tentokrát sejdou 19. listopadu v kavárně a restauraci prostějovského Národního domu. A pozor, kapacita nabídek byla zaplněna za pouhých pět dnů!

"Tentokrát je místo kapacitně omezeno, takže šanci má jen dvacítka těch, kteří se chtěj pochlubit," uvedla při vyhlášení data konání začátkem října   předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. Za pouhých pět dnů byl Restaurant Day plně obsazen. "Jsme rádi, že je stále populárnější nejen mezi gurmány, ale i těmi, kdo dobroty vaří, pečou, smaží či grilují," dodala s úsměvem. 

"Těšit se tak můžete třeba na hutnou polévku z Asturie, tortilly, masové kuličky, smažené bagetky v bylinkovém či česnekovém másle s bůčkovou pomazánkou, sushi, grilované chobotnice, francouzské quiche, chilli con carne, domácí sušenky, pralinky, marmelády, guacamole, nakládané sýry a řadu dalších dobrot", přidala pozvání druhá z pořadatelek, Markéta Valentová. (red)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style