Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Pozor na semafory na Olomoucké, varují řidiči

Pozor na semafory na Olomoucké, varují řidiči
ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

 

Do redakce PvNovinek doputovala informace o údajně špatně seřízených světlech na křižovatce ulic Olomoucká – Vápenice. Řidiči si stěžují, že zde může dojít ke kolizi. Na podnět reagoval vedoucí odboru dopravy Magistrátu města Prostějova Miroslav Nakládal. Celou záležitost předal správci semaforů k prověření.

„ V praxi dochází k tomu, že vozidla jedoucí z Olomoucké ulice rovně projíždějí v době, kdy je již volno z ulice Vápenice. Je otázkou, zda je to špatným seřízením semaforů, čemuž osobně nevěřím, nebo neukázněností řidičů, kteří interval žlutého světla využívají až do poslední chvíle i projíždějí případně i na červenou,“ sdělil Nakládal, podle kterého projet křižovatku na žlutou může řidič pouze v případě, že by vozidlo nemohl bezpečně zastavit. „Jak víme z praxe, moc se to nedodržuje,“ posteskl si. Záležitost byla předána správci semaforů k prověření. V případě, že semafory skutečně nejsou dobře seřízeny,  bude zjednána náprava. (ber)

Komentáře

Jestliže vedoucí odboru dopravy vypustí takovou pitomost, měl by okamžitě opustit svou funkci. Jak má potom vypadat doprava v Prostějově, když se řeší problém neexistující křižovatky?

Pisálci . Křižovatak Vápenice- Olomoucká NEEXISTUJE!!!!!! Proboha, běžte se tam podívat a nepište nesmysly!

Navrhuji aby zelená začala blikat a až poté přeskočila na oranžovou, tak jistě stačí všichni ukáznění zastavit.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style