Talent Olomouckého kraje se blíží, přihlaste své děti

Talent Olomouckého kraje se blíží, přihlaste své děti
ilustrační foto kr-olomoucky.cz

 

Žáci, studenti, ale také školy i školská zařízení v regionu mohou letos opět získat ocenění Talent Olomouckého kraje. Oceněni budou žáci a studenti ve dvou věkových kategoriích za dosažení vynikajících výsledků v krajských či celostátních soutěžích a olympiádách.

Hodnocení jednotlivců a soutěžních týmů je zaměřeno na obory humanitní, přírodovědné, umělecké, sportovní a také na oblast technických dovedností. Mimo výše uvedené kategorie lze podat nominaci i na tzv. mimořádné ocenění. V tomto případě bude hodnocen výjimečný umělecký počin a vynikající mezinárodní reprezentace v libovolném odvětví.

Odměněno za své úsilí bude pět nejlepších žáků v každém oboru. Nejlepší žák získá pět tisíc korun.

Nominace žáků, studentů i škol a školských zařízení lze doručit na odbor školství mládeže a tělovýchovy v termínu od data vyhlášení 2. června do 5. září letošního roku. Nominace mohou podávat buď ředitelé škol a školských zařízení, zástupci klubů či sportovních oddílů nebo rodiče či zákonní zástupci uchazečů na ocenění. Nominace mohou být podávány za úspěchy dosažené v období od 1. září 2013 do 31. srpna 2014. Slavnostní vyhlášení se uskuteční na podzim letošního roku. (red)

Poslat nový komentář