Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Co má Prostějov, má pouze dalších pět měst!

Co má Prostějov, má pouze dalších pět měst!
ilustrační foto MMP

 

Město zafinancuje výstavbu osvětlení velodromu. Instalace 54 osvětlovacích těles včetně nové přípojky a nouzového osvětlení při výpadku dodávky elektrické energie vyjde na 1,7 milionu korun.

Prostějov je jedním z šesti měst v České republice a na Moravě vedle Brna jedinou lokalitou, kde se nachází ovál pro dráhovou cyklistiku. "Na velodromu se konají závody republikového i mezinárodního významu, které stále častěji vzbuzují zájem televizních kamer. Je proto nutné zajistit zvýšení světelnosti ve večerních hodinách a při nepříznivých klimatických podmínkách," uvedl náměstek primátora Zdeněk Fišer, který potvrdil havarijní stav stávajícího osvětlení. "Byl jsem spolupořadatelem při jednom ze závodů a tak jsem se se zázemím velodromu seznámil velmi důkladně. Rekonstrukci potřebuje opravdu nutně," přidal vlastní zkušenost. 

Ve výběrovém řízení vyhrála nejvýhodnější nabídka společnosti Velikinvest z Němčic nad Hanou s nabídkou 1,54 milionu korun včetně DPH. K nákladům přibyla rovněž projektová dokumentace za 40 tisíc c korun, nová přípojka elektřiny přijde na cca 60 tisíc, na nepředvídatelné náklady se počítá s padesátitisícovou rezervou.

Pod novým osvětlením by cyklisté měli kroužit už koncem letošního roku. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style