Oto Malíšek bojuje za Zábavní park. Dnes o něm rozhodovala rada

Oto Malíšek bojuje za Zábavní park. Dnes o něm rozhodovala rada
ilustrační foto archiv Oto Malíšek

Oto Malíšek má v plánu zhruba od poloviny března spustit projekt "Zábavní park Na Boudě". Park by měl mít plochu cca 10000m2, a rozdělen bude do různých sekcí. Jednou z pravidelných akcí by měly být tzv. Farmářské trhy. Nyní čeká na vyjádření Rady města Prostějova, zda místu přiklepne tržní řád.

„Trhy by se měly konat od jara do podzimu každou sobotu od 8 do 14 hodin. Dále by měl být v provozu zábavní park, který by se měl skládat ze zábavních atrakcí, sportů a podobně. V areálu samozřejmě nebude chybět ani venkovní posezení s grilovanými specialitami,“ sdělil redakci své plány Oto Malíšek.

Zábavní park by měl podle Malíška fungovat celoročně. „Počítám s nejrůznějšími sportovními aktivitami, od pétanque po volejbal, prostor naleznou kolotoče, ale i hudební produkce nejrůznějších žánrů,“ dodal Malíšek, podle kterého by součástí parku mělo být i parkoviště pro cca 190 aut.

Konečné slovo má Rada města Prostějova, která jednala v úterýdnes. Musela posoudit, zda je prostor pro podobné akce vhodný a splňuje všechny požadavky. S verdiktem rady, stejně jako s reakcí žadatele vás seznámíme po tiskové konferenci. (ber)

Poslat nový komentář