Neznáte zlodějku? Hledají ji policisté

Neznáte zlodějku? Hledají ji policisté
Foto PČR
Další fotky: 
Neznáte zlodějku? Hledají ji policisté

 

Dne 13. 6. 2015 přijali policisté oznámení o krádeži platební karty v prodejně potravin v Galerii Moritz na ul. 8. května v Olomouci. Kartou platila žena s dítětem v kočárku. Policisté žádají o pomoc při jejím ztotožnění.

„Neznámý pachatel si neoprávněně přivlastnil platební kartu někdy v časných ranních hodinách a ještě téhož dne provedl tři platby celkem za 943 korun. Kartu se snažil použít i v následujících dnech, kdy v jednom z dalších tří pokusů, se podařilo policistům zjistit, že kartu použila dosud neznámá žena s kočárkem a malým dítětem,“ informovala policejní mluvčí Marie Štrbáková.

Vzhledem k časové náročnosti vyhledávání použití odcizené karty a zajištění kamerového záznamu, včetně respektování právních předpisů bankovních institucí, se policie obrací až v těchto dnech na širokou veřejnost a žádá občany, kteří znají totožnost ženy na fotografiích nebo získaném kamerovém záznamu, aby se obrátili se svými informacemi na nejbližší policejní služebnu nebo přímo na linku 158.  „Se svými informacemi se můžete přihlásit také na telefon 974 766 699, nebo se osobně dostavit na obvodní oddělení Olomouc 1 na ulici Sokolská v Olomouci.“ dodala mluvčí. (red)

 

Poslat nový komentář