V brzdícím autobusu se zranila cestující. Policisté hledají svědky!

V brzdícím autobusu se zranila cestující. Policisté hledají svědky!
ilustrační foto ZZS

Ve čtvrtek 18. října 2008 v 13:15 hodin jel linkový autobus Plumlovskou ulicí v Prostějově. Devětadvacetiletá cestující se nahnula na kočárkem se svým dítětem v době, kdy řidič zastavoval před přechodem pro chodce u křižovatky s ulicemi Březinova a Rostislavova. Při náhlé změně rychlosti jízdy žena z dosud přesně nezjištěných příčin ztratila rovnováhu a upadla na podlahu. 

Při tom se udeřila do hlavy a dle svých slov na chvíli ztratila vědomí. Ke zranění dalších osob ani ke škodě na majetku nedošlo. Zraněná žena byla převezena do prostějovské nemocnice. Alkohol u řidiče i zraněné ženy policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Věc jako dopravní nehodu šetří policisté skupiny dopravních nehod. Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění jsou předmětem dalšího policejního šetření.

"V souvislosti s nehodou se obracíme především na cestující, kteří jeli v uvedenou dobu autobusem a byli svědky celé události a stejně tak se obracíme i na svědky, kteří mohli brzdící autobus vidět, aby nás kontaktovali na dopravním inspektorátu na tel. čísle 974 781 251 nebo 735 788 541, případně na lince 158 a pomohli nám svojí výpovědí k řádnému objasněním dopravní nehody," vzkazuje policejní mluvčí Miluše Zajícová. (red)

Poslat nový komentář