Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Změna termínu! Plumlovská se uzavře 13. října

Změna termínu! Plumlovská se uzavře 13. října
ilustrační foto mapy.cz

V úterý 13. října 2015 v 7:00 hodin započne částečná uzavírka zhruba 150ti metrového úseku ulice Plumlovská v Prostějově.

Od úterý 13. 10. 2015 od 7:00 hodin do 30.11.2015 bude uzavřen jeden jízdní pruh na ulici Plumlovská v Prostějově ve směru do centra.
Doprava ve směru od Plumlova do centra města Prostějova bude vedena objízdnou trasou po silnici II/150 na okružní křižovatku s ulicí J. Lady, dále po místní komunikaci na ulici J. Lady, U Stadionu, dále po silnici II/366 na ul. Kostelecká na okružní křižovatku se silnicí II/150 na ulici Vápenice.
Jízdní pruh ve směru z centra na Plumlov bude jednosměrný.

Vyznačení objízdné trasy:

Vedení linek MHD v Prostějově po dobu jednosměrné uzavírky ulice Plumlovská v termínu od úterý 13.10. od 7.00 hod. – 30.11.2015:

- z důvodu jednosměrné uzavírky v ulici Plumlovská budou linky MHD v Prostějově ve směru od nemocnice na autobusovou stanici vedeny po objízdných trasách, v opačném směru pojedou beze změn.

Linka č. 2nemocnice – aut.st.– objízdná trasa povede z ulice Plumlovská ulicemi Jungmannova, Drozdovice, Žeranovská a dále dle licence. Objízdná trasa je pouze ve směru na autobusovou stanici. Nebudou obsluhovány zastávky Plumlovská a Palackého. Náhradní zastávka bude Žeranovská.
Linka č. 5 nemocnice – aut.st. - objízdná trasa povede z ulice Plumlovská ulicemi Jungmannova, Drozdovice, Žeranovská, Palackého a dále dle licence. Objízdná trasa je pouze ve směru na autobusovou stanici. Nebude obsluhována zastávka Plumlovská.
Linka č. 6 Domamyslice – aut.st. - objízdná trasa povede z ulice Plumlovská ulicemi Jungmannova, Drozdovice, Žeranovská, Palackého a dále dle licence. Objízdná trasa je pouze ve směru na autobusovou stanici. Nebude obsluhována zastávka Plumlovská.
Linka č. 9 nemocnice – Průmyslová zóna B- objízdná trasa povede z ulice Plumlovská ulicemi Jungmannova, Drozdovice, Žeranovská, Palackého a dále dle licence. Objízdná trasa je pouze ve směru na autobusovou stanici. Nebude obsluhována zastávka Plumlovská.
Linka č. 21 nemocnice – aut.st. - objízdná trasa povede z ulice Plumlovská ulicemi Jungmannova, Šmeralova, Na Hrázi a dále dle licence. Objízdná trasa je pouze ve směru na autobusovou stanici. Nebudou obsluhovány zastávky Plumlovská, Palackého a Žeranovská.
Linka č. 32 Plumlovská OC – aut.st. - objízdná trasa povede ze zastávky nemocnice ulicemi J.Lady, U Stadionu, Kostelecká a dále dle licence. Objízdná trasa je pouze ve směru na autobusovou stanici. Nebudou obsluhovány zastávky Plumlovská,sídliště, Plumlovská, Lázně a Pojišťovna. Náhradní zastávky budou Hacarova, DPS a Kostelecká.

Vedení příměstských linek FTL Prostějov po dobu jednosměrné uzavírky ulice Plumlovská v termínu od úterý 13.10. od 7.00 hod. – 30.11.2015.
Linky 780640 Prostějov-Prostějovičky
780652 Vícov-Prostějov-Hrubčice
780653 Prostějov-Plumlov-Vícov
780710 Prostějov-Buková-Protivanov
780720 Prostějov-Boskovice
780721 Prostějov-Protivanov-Buková

U výše uvedených linek bude zrušena ve směru na aut. nádraží zastávka Prostějov, Blahoslavova lázně. Jako náhradní zastávka za Prostějov, Blahoslavova lázně bude Prostějov, Sladkovského ( místní nádraží). Směr na Plumlov jezdí všechny linky dle licencí.
Objízdná trasa ve směru Plumlov – Prostějov, aut. st. z ulice Plumlovská, ulicí J. Lady, U Stadionu, Kostelecká, Martinákova, Sladkovského, Olomoucká a Vrahovická na zastávku Prostějov, aut.st.
Bližší informace poskytnou pracovnice Informační kanceláře FTL na Svatoplukově ulici, tel. 582 333 181 nebo na www.ftl.cz
(zdroj MMPv)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style