Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Nebojte se počítače!

Nebojte se počítače!
ilustrační foto internet

 

Centrum celoživotního učení 21. ledna zahajuje další sérii počítačových kurzů pro seniory, ale také pro všechny uživatele, kteří se s počítačem zatím nesetkali a chtěli by se to naučit. Kurz pro úplné začátečníky nabízí seznámení s prací na počítači od základů.

V začátečnickém kurzu se pracuje s jednoduchými prográmky, ale také se zájemci naučí základní funkce programu Word. Kurz probíhá na operačním systému Windows 8 s odkazováním na rozdíly oproti systému Windows 7. V kurzu se pracuje i s internetem, začátečníci se naučí vyhledávat a zajímavé a užitečné počítačové stránky. Na začátečníky navazuje rozšiřující počítačový kurz, v kterém se účastníci naučí pracovat s emailem a se systémem složek a souborů. „Velmi pozitivním zážitkem pro mě bylo, když mi účastníci obou kurzů poslali ve Wordu vlastnoručně vytvořené přání k Vánocům. Přitom někteří z nich opravdu seděli na začátku u počítače poprvé,“ říká Markéta Novotná, vedoucí CCU.

Cyrilometodějské gymnázium ke kurzům vydává také dárkové poukazy, které je možné zakoupit v kanceláři školy a potěšit tak někoho ze svých blízkých. V případě vašeho zájmu o některý z kurzů se můžete přihlásit u: Ing. Markéty Novotné, tel: 582 302 555, emailem na adrese: novotna@cmgpv.cz nebo se stavit osobně ve škole. Více informací naleznete také na webových stránkách: http://ccu.cmgpv.cz. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style