Dobří lidé stále existují. Děkujeme!

Dobří lidé stále existují. Děkujeme!
ilustrační foto internet

S poděkováním hned několika lidem se na nás obrátila čtenářka Silvie. Ztratila peněženku s veškerými doklady. Díky laskavosti hned několika lidí se jí druhý den vrátila.

"Že nemám peněženku, jsem zjistila ve vlaku. Naštěstí jsem měla peníze ještě v kapse, tak jsem průvodčí mohla zaplatit. Byla jsem z toho ale nešťastná. O peníze nešlo, ale měla jsem v ní veškeré doklady, včetně občanského průkazu," popsala dívka, která si nejdříve myslela, že peněženku ztratila večer cestou na hlavní prostějovské nádraží.
"Musela jsem ráno do práce, tak jsem si říkala, že všechno obvolám a obejdu, jak se vrátím. Jenže mě předběhl telefon. Volali mi z informací Českých drah z Olomouce, že peněženku tam odevzdala průvodčí. Byla jsem tak ráda, že jsem se zmohla jen na poděkování. Vůbec mi nedošlo, jak se dostali k mému telefonnímu číslu," dodala s tím, že v peněžence takový kontakt neměla. O chvíli později se ale vše vysvětlilo. "Volala mi paní, ke které chodím na kosmetiku, zda se mi dráhy dovolaly. V informační kanceláři totiž objevili její vizitku a tak jí zavolali a požádali o kontakt," vysvětlila celou anabázi.
"Chtěla bych touto cestou poděkovat. Jsem moc ráda, že dobří lidé stále existují," dodala Silvie. A my se s poděkováním připojujeme. (ber)

Poslat nový komentář