Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Markéta je hodná holka. Pouze ve vleku "velké lásky"!

Markéta je hodná holka. Pouze ve vleku "velké lásky"!
Foto PČR

 

Přesně týden rodiče postrádají patnáctiletou Markétu Ručilovou. Dívka, která z domova odešla už podruhé v krátké době, je podle jedné z nejbližších příbuzných ve vleku „velké lásky“.

„Markétka je hodná holka, nikdy s ní nebyly problémy. Starala se a stará o dva mladší sourozence, pomáhala doma. Jenže se zamilovala do nesprávného kluka a s tím se jí otevřel jiný svět,“ sdělila PvNovinkám jedna z nejbližších dívčiných příbuzných. Když utekla poprvé, vrátila se za pár dnů sama. I tehdy po ní pátrali policisté. „Kde byla, se nechlubila, ale mysleli jsme, že to tím skončilo. S rodiči si to vyříkala, a tak je ani nenapadlo, že by to udělala zas,“ dodala žena, která pevně doufá, že i tentokrát se Markéta vrátí domů sama a v pořádku. Netají se ale tím, že celá rodina žije ve velkém strachu, který se hodinu od hodiny zvětšuje.

Policie pátrá

Stejně jako rodiče, i policisté po Markétě stále pátrají. „Dívka je zdánlivého stáří 15 let, střední postavy. Je vysoká mezi 160 – 165 cm. Vlasy má tmavě červené, v délce po lopatky. Oči má hnědé. Naposledy ji viděli rodiče ve středu 20. listopadu 2013 kolem půl sedmé ráno, když odcházela z místa trvalého bydliště do školy. Od té doby o sobě nedala vědět a její mobilní telefony jsou nedostupné", potvrdila znovu informaci Irena Urbánková z Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.

V době odchodu měla na sobě černý kabát do půli stehen s 3 centimetrovým opaskem, tmavěmodré rifle a světle modré tenisky.

Jakékoliv informace k pohybu, pobytu či výskytu pohřešované dívky mohou občané sdělit v pracovní dobu 7 do 15 hodin na telefonní linku 974 781 326, na kteroukoliv policejní služebnu, případně kdykoliv na bezplatnou telefonní linku 158. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style