Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Odstřihli mu elektřinu, zatopil svíčkou, nese se Vrahovicemi

Odstřihli mu elektřinu, zatopil svíčkou, nese se Vrahovicemi
ilustrační foto internet

 

Včera jsme psali obsáhle o dvou požárech, které postihly místní část Vrahovice. Jednou se jednalo o požár půdních prostor rodinného domku na ulici Kyjevská v Prostějově, podruhé se během pár hodin rozhořelo v bytě rodinného domu na ulici Prešovská.

Právě kolem druhého případu se vyrojilo spoustu nejasností. Na FB Prostějovských novinek jedna osoba popsala situaci takto: "Ten druhý požár byl psycho. Jako první tam byli dobrovolní hasiči z Vrahovic. Dojeli k objektu, dole uz stál borec, celý černý od sazí a říká: tak jsem si trochu zatopil. Potom přijela policie a odvezla plno marihuany". S dotazem, zda je na této povídačce něco pravdy jsme se obrátili na mluvčí HZS Olomouckého kraje. Ta nám odpověděla následující: "Tato informace nespadá do kompetencí HZS Olomouckého kraje. S tímto dotazem se prosím obraťte na tiskovou mluvčí Policie ČR". Mluvčí Policie Olomouckého kraje odpověděla takto: Oznámení o požáru jsme přijali, pravděpodobně se, dle vyjádření vyšetřovatele HZS, jedná o nedbalost. Příčinami a okolnostmi požáru se zabýváme".

Vrahovicemi se nese, že podle údajných slov postiženého nešla elektřina z důvodu nezaplacené faktury a tedy si zapálil svíčku. Zda v bytě byly či nebyly přítomny drogy, ukáže čas. (red)

Komentáře

Pán byl prý ,,kuchař'' a doma vařil pro zákazníky. Včera se o jeho dovednostech přijeli přesvědčit i kolegové z Brna.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style