Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Přehrada se brzy dočká závodu dračích lodí!

Přehrada se brzy dočká závodu dračích lodí!
Foto ber, archiv PvNovinky.cz
Další fotky: 
Přehrada se brzy dočká závodu dračích lodí!

 

Hejtman Olomouckého kraje Jiří Rozbořil má k Plumlovské přehradě vřelý vztah. Proto také hodlá prosazovat její propagaci v rámci programu rozvoje turistiky Olomouckého kraje.

"Pocházím z Litovle a na Plumlovskou přehradu jsme jezdili léta. Třeba se koupat k vrbičkám," sdělil exkluzivně PvNovinkám Jiří Rozbořil, který se nijak netajil tím, že k největší vodní nádrži v prostějovském regionu má víc než vřelý vztah.

"Samozřejmě bych byl velice rád, aby se vrátila do dob své největší slávy, aby byla zase plná spokojených rekreantů a turistů. Je to jedno z mála míst, kde je všechno, od vodní plochy přes lesy, letní kino, cyklotrasy až po památky jako je plumlovský zámek," dodal hejtman, který chce Plumlovskou přehradu propagovat i v rámci portálu turistického regionu Střední Morava. Jiří Rozbořil pak spolu s generálním ředitelem Povodí Moravy Radimem Světlíkem stejně exkluzivně PvNovinkám přislíbili, že příští rok se přehradní nádrž opět dočká závodu dračích lodí! Bereme vás za slovo, pánové! (ber)

 

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style