Přehrada se brzy dočká závodu dračích lodí!

Přehrada se brzy dočká závodu dračích lodí!
Foto ber, archiv PvNovinky.cz
Další fotky: 
Přehrada se brzy dočká závodu dračích lodí!

 

Hejtman Olomouckého kraje Jiří Rozbořil má k Plumlovské přehradě vřelý vztah. Proto také hodlá prosazovat její propagaci v rámci programu rozvoje turistiky Olomouckého kraje.

"Pocházím z Litovle a na Plumlovskou přehradu jsme jezdili léta. Třeba se koupat k vrbičkám," sdělil exkluzivně PvNovinkám Jiří Rozbořil, který se nijak netajil tím, že k největší vodní nádrži v prostějovském regionu má víc než vřelý vztah.

"Samozřejmě bych byl velice rád, aby se vrátila do dob své největší slávy, aby byla zase plná spokojených rekreantů a turistů. Je to jedno z mála míst, kde je všechno, od vodní plochy přes lesy, letní kino, cyklotrasy až po památky jako je plumlovský zámek," dodal hejtman, který chce Plumlovskou přehradu propagovat i v rámci portálu turistického regionu Střední Morava. Jiří Rozbořil pak spolu s generálním ředitelem Povodí Moravy Radimem Světlíkem stejně exkluzivně PvNovinkám přislíbili, že příští rok se přehradní nádrž opět dočká závodu dračích lodí! Bereme vás za slovo, pánové! (ber)

 

 

Poslat nový komentář