Ve vedení spolku Prostějov olympijský Miroslav Pišťák zůstane

Ve vedení spolku Prostějov olympijský Miroslav Pišťák zůstane
ilustrační foto

Miroslav Pišťák, který figuruje jako jedna ze tří osob, které zaštiťují zapsaný spolek Prostějov olympijský, na postu zřejmě zůstane. Členem představenstva je totiž jako osoba, nikoli primátor.

„Miroslav Pišťák není v rejstříku zapsán jako primátor, ale pouze svým jménem bez všech titulů. Ve spolku i nadále zůstane,“ sdělila na středeční tiskové konferenci primátorka Alena Rašková. Členem představenstva spolku je mimo Miroslava Pišťáka předseda správní rady Tenisového klubu Prostějov Miroslav Černošek, předsedou představenstva je pak hejtman Olomouckého kraje Jiří Rozbořil.
V obchodním rejstříku ve spolku i nadále figuruje také Alois Mačák, bývalý náměstek hejtmana Olomouckého kraje a bývalý prostějovský radní. Ten zastává místo člena kontrolního výboru. „To není v naší kompetenci, Alois Mačák tuto funkci zastával za Olomoucký kraj. Na něm je tedy i řešení stávající situace,“ dodala Rašková. (ber)

Komentáře

Prosím vás, nenapadejte pana exprimátora, on se chce v NOC Prostějov Olimpijský připravovat na Veterániádu v kat. Lidové Milice nad 80 let, kategorie střelba do lidí......

Loisa doveroval....

Poslat nový komentář