Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Příslib stavby máme, tvrdí město. Ministerstvo to ale odmítá

Příslib stavby máme, tvrdí město. Ministerstvo to ale odmítá
ilustrační foto

Stavba Národního olympijského centra v Prostějově zatím není jistá. Zatímco v srpnu tehdejší primátor města Miroslav Pišťák hýřil optimismem, ministerstvo školství je dnes jiného názoru. Nynější primátorka Alena Rašková ale stále trvá na tom, že stavět se bude.

„Máme předběžný příslib o udělení dotace,“ uvedla na poslední tiskové konferenci Rašková s tím, že stavět by se mohlo začít již příští rok.
Podle mluvčí ministerstva školství Kláry Bílé jde zatím stále o ideu. „Veškeré přípravné studie na nová olympijská centra jsou v ideové rovině,“ uvedla. Podmínkou pro realizaci sportovních center jsou podle ní vypořádané majetkoprávní vztahy.
Prostějovské centrum by mělo být první ze šesti, která jsou v České republice plánována. Sportoviště by měli využívat nejen rcholoví sportovci, ale i veřejnost. Investice by měla přijít na 110 milionů korun. (ber)

Komentáře

Opravdu "Spolek ": Rozbořil, Pišťák Černošek...

Jenom aby tam nebyly mříže v oknech, když ve vedení toho spolku je trio Pišťák, Mačák a Rozbořil, pánové prominou, že jsou bez uváděni bez titulů, Pišťák a Mačák už nejsou ve funkcích a Rozbořil brzy poletí taky. 110 000 000,- pěkné přilepšení k důchodu a překlopení majetku na sebe.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style