Chcete vyjádřit soustrast s událostmi ve Francii? Na radnici leží kondolenční kniha

Chcete vyjádřit soustrast s událostmi ve Francii? Na radnici leží kondolenční kniha
ilustrační foto Jakub Bureš

Na Informační službě Magistrátu města Prostějova můžete v průběhu tohoto týdne podepisovat kondolenční listiny k vyjádření soustrasti s obětmi teroristického útoku v Paříži. Podepsané listiny budou následně odeslány velvyslanci Francie v České republice.

Text kondolence:
My, níže podepsaní občané města Prostějova, vyjadřujeme hluboký zármutek a obrovské rozhořčení nad barbarským zločinem spáchaným teroristy v pátek 13. listopadu 2015 na nevinných lidech v Paříži. Tento brutální zločin nesmí zůstat nepotrestán. Pozůstalým po zavražděných obětech vyjadřujeme svým podpisem naši hlubokou soustrast. (red)

Komentáře

..Ano, my níže podepsané ovce podepisujeme vrchními demagogy předepsané archy!!
Lidé jsou jako ovce, už zase nám připravují "náš svobodný názor, naše svobodné postoje, nad kým truchlit a nad kým ne! Zprávy ze světa jsou opět někým filtrovány, upravovány; ne všechno se dovolí vysílat v našich médiích..

Když došlo k vraždám v redakci Charlie Hebdo, všichni si dávali statusy a placky
"Já jsem Charlie Hebdo"! Tatáž redakce nyní vydala hnusné karikatury, zesměšňující pád letadla s ruskými turisty, i dětmi,jež byl dílem stejných teroristů! Je to hnus!

Neví někdo, kde jsou na prostějovské radnici kondolenční listiny k projevu hlubokého rozhořčení nad barbarským činem, kdy islámisté bombou v letadle poslali na smrt 224 nevinných lidí včetně asi 70 malých dětí. Otázka: "Je snad život Francouze cennější než Rusa?" Ti Rusové navíc neměli absolutně žádnou šanci útok přežít.....

Poslat nový komentář