Pořiďte si Region Card. Ušetří čas i peníze

Pořiďte si Region Card. Ušetří čas i peníze
ilustrační foto olomoucregioncard.cz

Turistická sezona se blíží a pro cestovatele je k dispozici pomocník, který nejen ušetří čas, ale také finance - Olomouc region Card. Vstoupit s ním můžete do 195 objektů v Olomouckém kraji zdarma nebo se speciální cenou, využít můžete i nejrůznější benefity.

„Při návštěvě jakékoliv významné památky, turistické atrakce v Olomouckém kraji je možné využít Olomouc region Card. Čím více toho turista stačí navštívit, tím více může ušetřit,“ říká web Olomouc region Card. Stránky informují mimo jiné také o tom, jaká místa či atrakci je možno s Olomouc region Card navštívit. Příruční průvodce karty nabízí rady, kde se nacházejí zajímavá místa, kdy je v nich otevřeno a co je tam zajímavého, proč je vlastně navštívit. Po dobu platnosti karty je MHD v Olomouci (linky č. 1-111) plně zdarma. Kromě pětasedmdesáti turisticky zajímavých atrakcí v Olomouckém kraji, taktéž zdarma, má Olomouc region Card ještě dalších sto dvacet bonusů v podobě speciálních slev na ubytování, slev v restauracích, barech nebo obchodech.

V Prostějově si lidé mohou kartu pořídit v Regionálním informačním centru v zámku na Pernštýnském náměstí. Veškeré informace najdou na webové adrese: http://www.olomoucregioncard.cz/ceny-karty/ (red)

Poslat nový komentář