Sokol Mostkovice – FK Spartak Lipník nad Bečvou 3:1

Foto Lubomír Kaprál

V neděli 18. září bylo na hřišti v Mostkovicích odehráno utkání 7. kola l. A třídy mezi domácím mužstvem a FK Spartakem Lipník nad Bečvou.

Mostkovicím, které se v minulém ročníku jen tak tak zachránily, se letos daří, a proto byly v tomto zápase favoritem. A roli favorita zvládly. Hned v úvodu prvního poločasu se ujaly vedení, když z úhlu obloučkem překonal hostujícího gólmana Musil. V 50. minutě nařídil hlavní rozhodčí, k velké nelibosti hostujících hráčů, pokutový kop za faul v šestnáctce. Penaltu bezpečně proměnil autor první branky Musil a Mostkovice vedly 2:0. V 70. minutě si na Šlézarův centr naběhl Kamenov, udělal kličku brankáři a zakončoval do prázdné branky. Chvíli na to si nešťastně počínal před vlastním gólmanem Dadák a po nevydařeném odkopu rozvlnil síť za jeho zády - 1:3. V závěru utkání již byli domácí se stavem spokojeni a na rozdíl od hostujících hráčů se příliš do útoku nehrnuli. Další gól již nepadl a tak si Mostkovice připsaly do tabulky další tři body.