Sokol Mostkovice - FK Brodek u Přerova 1:5 (1:2)

Foto Lubomír Kaprál

V 19. kole 1. A třídy nastoupila na hřišti v Mostkovicích domácí jedenáctka proti hráčům z Brodku u Přerova. Při posledním měření sil na podzim minulého roku skončilo utkání vítězstvím Brodku 3:0.

Vstup do zápasu vyšel perfektně hostům. Hned ve 2. minutě se do míče opřel Mádr a jeho střela z dvaceti metrů rozvlnila síť domácí branky. Chvíli na to skončil další střelecký pokus z obdobné vzdálenosti na břevně. S rychle kombinujícími hráči Brodku měli domácí obránci v úvodu utkání velké problémy. Do vyložených šancí se mimo jiné dostali Zaoral a Němec, ale brankář Lukáš je vychytal. V 18. minutě založily Mostkovice útok, po kterém se jim podařilo stav utkání srovnat. Autorem branky byl Zapletal. Domácí se ale z nerozhodného stavu dlouho neradovali. Ve 23. minutě vrátil Brodku vedení Zedek. Po změně stran hosté s podporou větru zápas zcela ovládli a svou převahu vyjádřili i gólově. Katem nadějí domácích na solidní výsledek byl Mádr. V průběhu jedenácti minut se trefil za záda Lukáše hned 3x a o výsledku utkání bylo rozhodnuto.