Sokol Mostkovice – SK Protivanov 2:4 (0:2)

Lubomír Kaprál
Další fotky:

V neděli 20. srpna od 16.30 hodin bylo na hřišti v Mostkovicích odehráno utkání třetího kola 1. A třídy mezi místním jedenáctkou a mužstvem SK Protivanov.

První poločas byl herně vyrovnaný, góly však stříleli pouze hosté. Po čtvrt hodině hry zahrával Protivanov několik rohových kopů a po rozehrání toho posledního se prosadil nejmladší hráč na hřišti Milar a hosté vedli 1:0. Těsně před přestávkou po nevinně vypadající akci domácí gólman pouze přihlížel, jak míč přistál na břevně. A chvíli na to vyškrábl nad branku míč po hlavičce vlastního obránce. Hosté přesto těsně před koncem prvního poločasu přidali druhou branku a byla velmi podobná té první. Opět padla po rohu a jejím autorem byl opět Milar. Po změně stran přidali hosté třetí branku. Jejím autorem byl Sedlák. Chvíli na to na druhé straně vystřelil z více něž dvaceti metrů Petr Zapletal a míč přistál na tyči. V 59. minutě se gólově prosadili i domácí. Petr Zapletal z hranice velkého vápna přeloboval vyběhnuvšího brankáře Pitáka- 1:3. Netrvalo dlouho a v 64. minutě zvýšil vedení svého mužstva střídající Mudroch, když jeho přesně mířená střela z 18 metrů rozvlnila síť za zády domácího gólmana – 1:4. Konečnou podobu výsledku dali Mostkovice v 85. minutě. Po autovém vhazování Petra Zapletala si u vzdálenější tyče počínal úspěšně Hanák a hlavou dopravil míč do branky.